Jak szybko schudnąć stosując się do kilku kroków?

odchudzanienovoslimOd kilku lat starałam się walczyć z moją nadwagą, niestety bezskutecznie. Przeszłam różne kuracje odchudzające oraz specjalistyczne diety, stosowałam się do porad znajomych oraz nieznajomych z Internetu. Nawet jeśli udało mi się zrzucić kilka kilogramów, to nie był to raczej satysfakcjonujący dla mnie efekt, a w niektórych przypadkach i tak po powrocie do „normalnego” trybu, moja waga znów się podniosła. I tak w kółko. Postanowiłam więc wprowadzić kilka prostych kroków do mojego codziennego życia, które nie są tak naprawdę odczuwalne, a stosując się do nich można bardzo szybko schudnąć i uzyskać piękną sylwetkę i to bez jakichkolwiek wyrzeczeń!

Mała aktywność

Raczej nie należę do osób, które przepadają za jakimkolwiek sportem, dlatego też zawsze musiałam się wręcz zmuszać do jakiejkolwiek aktywności. Oczywiście zapisałam się (i to nieraz!) na siłownię oraz różnego rodzaju zajęcia fitness, ale brakowało mi chęci i motywacji do regularnego odwiedzania klubu. Dopiero po rozmowie z moim znajomym stwierdziłam, że przecież wystarczy nawet najmniejsza aktywność, którą będę wykonywać codziennie, albo chociaż kilka razy w tygodniu. Osobiście wybrałam długie spacery z moim psem oraz rower jako mój środek transportu do sklepu, a czasami nawet i do pracy. Lista takich małych aktywności jest jednak bardzo długa i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Regularne posiłki

Kolejne zmiany były nieuniknione i dotyczyły mojego sposobu odżywiania. Postawiłam tutaj przede wszystkim na regularność posiłków, wcześniej nie zwracałam na to zbytniej uwagi, jednak teraz wiem jakie to istotne dla naszego organizmu oraz sylwetki, aby jeść o stałych porach. Ja stosuję taki podział – 5 posiłków dziennie w odstępach 3 godzinnych (tyle organizm potrzebuje na trawienie), dzięki temu praktycznie nie odczuwam głodu, mam mnóstwo energii i w obecnej chwili już praktycznie nie zdarza mi się podjadanie pomiędzy posiłkami. Łatwiej mi kontrolować ilość i jakość spożywanych posiłków.

Mój hit, czyli African Mango!

Ostatnim krokiem jest mój idealny wspomagacz całego procesu odchudzania, czyli naturalny suplement diety African Mango, który w moim przypadku spisuje się znakomicie. Nie dość, że dzięki zawartemu błonnikowi zmniejszył mi się apetyt również na słodycze (wcześniej naprawdę był to spory dla mnie problem), to jeszcze produkt spowodował redukcję cellulitu, z którym także walczyłam od lat. Jestem pewna, że to właśnie dzięki stosowaniu African Mango, w połączeniu regularnymi posiłkami oraz niewielką aktywnością fizyczną, udało mi się uzyskać zadowalające efekty – zrzuciłam w ciągu 2 miesięcy 14 kilogramów, a moje odchudzanie nadal trwa!

Dodaj komentarz