O mnie

Hej kochani, nazywam się Marta Jada dlatego też  nazwa mojego bloga pochodzi od mojego nazwiska 😉 Ok.. ale przejdźmy do konkretów. Na co dzień pracuję w małej rodzinnej firmie, natomiast prywatnie jestem mamą dwóch  wspaniałych bliźniaków – moje dwa kochane aniołki! Uwierzcie mi istny armagedon :))) oczywiście w sensie pozytywnym!

Dlaczego postanowiłam blogować?

Z prostego powodu...jestem na etapie odchudzania i znalazłam skuteczną metodę, która mi pomaga w związku z tym chce podzielić się własnymi doświadczeniami z innymi a przy okazji znaleźć dodatkowo mobilizację do dalszego pozbywania się kilogramów a jest ich jeszcze sporo do zrzucenia. Jednym słowem liczę, że oboje będziemy w stanie pozbyć się wielu kg! :))

Na blogu znajdziesz informację nie tylko o zdrowym odchudzaniu, ale także informację o takich preparatach jak Novoslim (nieskuteczne w moim przypadku), oraz African Mango (preparat który fajnie wspomaga odchudzanie).

Ps. Jestem otwarta na wasze pytania, a także doświadczenia z odchudzaniem, które mogą z pewnością stać się inspiracją nie dla jednej osoby 😉

Pozdrawiam,

Marta Jada

 

Dodaj komentarz